Çözümlerimiz
Dell Power Edge & Blade Sunucuları Veri Depolama Çözümleri
HP Proliant & Blade Sunucular Data Center Otomasyonu
Kurumsal Erişim Teknolojileri Kurumsal Ağ Güvenliği Çözümleri
Yedekleme Çözümleri Güvenlik ve DVR & CCTV Çözümleri
IT Konsolidasyon & Sanallaştırma  
     
Hizmetlerimiz
Satış Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri
Destek Anlaşmaları Hizmetleri Garanti Paketleri Hizmetleri (carepack)
Dış Kaynak Hizmetleri 7x24 Teknik Destek Hizmetleri
Proje Kurulum ve Yönetim Hizmetleri Microsoft İş Çözümleri & Danışmanlık
Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri Araç Takip ve GPRS Sistemi
İkinci El Ürün Hizmetleri
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Çözümlerimiz İletişim

6 Ocak 2009

Cisco Systems Broadband Çözümleri devamı 

5 Ocak 2009

Cisco Systems Ağ Yönetim Çözümleri devamı 

2 Haziran 2008

VPN nedir ve VPN çözümleri bir şirkete nasıl uygulanır.  devamı 

20 Mayıs 2008

BT Çözüm Ortağınız Aktif Teknoloji, Her Zaman Sizinle.  devamı 

BT Çözüm Ortağınız Aktif Teknoloji, Her Zaman Sizinle
20 Mayıs 2008, Fikri Şatır

Değişen iş koşullarında müşteri odaklı çalışmanın vazgeçilmez hale geldiği günümüzde anlık bilgiye ulaşım olanağı sunan mobil uygulamalar büyük önem taşıyor. Çünkü bu uygulamalar zaman ve yer bağımsız olarak merkez ile olan bağlantıyı kesmeden organizasyonlardaki süreçlerin yürümesini sağlıyor. Hızla gelişen teknolojiler ise mobil alanda yapılabileceklerin sınırlarını her geçen gün değiştiriyor. Önümüzdeki dönemde ise kişisel kullanımlara da yönelik mobil uygulamalardaki gelişimi tetikleyecek olan unsur, 3N olarak gözüküyor. Mobil dünyada 3N teknolojisiyle beraber mobil iş çözümlerinin de kalitesinin artması ve çeşitlenmesi beklenirken, diğer yandan OT/VT tarafında barkod ve RFID’nin birlikte yürüdüğü bir sürecin devam edeceği öngörülüyor. Mobil teknolojilerdeki gelişime paralel olarak değişen mobil cihazlar ve farklı olanaklar sunan mobil işletim sistemlerinin, mobil saha yazılımlarını güçlendirmesi de beklentiler arasında yer alıyor.

Kurumlar için doğru karar vermek, etkin stratejiler uygulamak, daha hızlı ve kaliteli servisler kullanmak, daha rekabetçi olmak ve böylece verimi arttırmak oldukça önemli. Başarıya giden yol "bilgi"nin ve bilişim teknolojilerinin etkin kullanımı ve paylaşımı ile mümkün. 1990 yıllardan beri sunduğumuz bilgi teknolojisi çözümleri ile firmaların hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Sistem entegratör kimliği ile birçok başarılı projeye imza atan Aktif Grup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., son teknolojiyi, katma değerli iş birliği, ve müşteri memnuniyeti değerleri ile birleştirerek etkili ve verimli bilişim çözümleri sunmaktadır.

Global olarak artan rekabet, kurumların teknolojik gelişmeleri yakından etmelerini gerektirmektedir. Müşteri memnuniyetini en önemli kriterlerden biri olarak kabul eden Bürolink, firmaların bilgi işlem ortağı olarak, danışmanlıktan yeniden yapılandırma çalışmalarına, stratejik dış kaynak kullanımından sistem ve teknik servis hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.Konusunda lider firmalardan; HP, Microsoft, Cisco, IBM, Citrix, Symantec ve CA-Arc Serve ,seçtiği yazılım ve donanım ürünlerini üretici firmaların öngördüğü gerekli eğitim ve ticari koşulları sağlayarak temin eder, müşterilerinin koşullarına göre şekillendirir. Bu ürünleri mevcut sistemler ile uyumlu olacak biçimde tümleştirir, gerekli uyarlamaları ve ara yazılımları yapar, kullanıcıya en uygun şekle getirir. Ciddi iş anlayışıyla, oturmuş organizasyonuyla, bilgili ve deneyimli kadrosuyla, üreticilerle oluşmuş etkin ilişkileri ile müşterilerine en iyi tümleşik hizmeti en uygun koşullarda vermek vizyonuna sahiptir.

Aktif Grup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden konusunda uzman çalışanlarıyla, siz müşterilerimize rekabet avantajı ve katma değer sağlayan ürün ve hizmetleri belirleyerek, size özel çözümler üretir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir.

Yaklaşık 8 yıldır çok çeşitli projelere başarıyla imza atan Aktif Grup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti, müşterileri için müşterileri ile birlikte yüksek sorumluluk, kalite bilinci, güvenilir çözüm ortağı ve müşteri memnuniyeti değerleri ile bilişim çözümleri sunmaya devam etmektedir.
(c) 2008, Aktif Grup Bilişim Teknolojileri, Proje Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Designed by Aktif