Çözümlerimiz
Dell Power Edge & Blade Sunucuları Veri Depolama Çözümleri
HP Proliant & Blade Sunucular Data Center Otomasyonu
Kurumsal Erişim Teknolojileri Kurumsal Ağ Güvenliği Çözümleri
Yedekleme Çözümleri Güvenlik ve DVR & CCTV Çözümleri
IT Konsolidasyon & Sanallaştırma  
     
Hizmetlerimiz
Satış Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri
Destek Anlaşmaları Hizmetleri Garanti Paketleri Hizmetleri (carepack)
Dış Kaynak Hizmetleri 7x24 Teknik Destek Hizmetleri
Proje Kurulum ve Yönetim Hizmetleri Microsoft İş Çözümleri & Danışmanlık
Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri Araç Takip ve GPRS Sistemi
İkinci El Ürün Hizmetleri
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Çözümlerimiz İletişim

6 Ocak 2009

Cisco Systems Broadband Çözümleri devamı 

5 Ocak 2009

Cisco Systems Ağ Yönetim Çözümleri devamı 

2 Haziran 2008

VPN nedir ve VPN çözümleri bir şirkete nasıl uygulanır.  devamı 

20 Mayıs 2008

BT Çözüm Ortağınız Aktif Teknoloji, Her Zaman Sizinle.  devamı 

Aktif Teknoloji Hizmetlerinin 1990 yılında bilişimde servis destek ve danışmalık hizmetleri sunarak başladığı yolculuğu, bugün beş kulvarda Güçlü Alt yapısıyla devam ediyor. Bilişimi her yönüyle kavrayan ve alanındaki gelişmeleri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yakından takip eden bir kurum olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin komple çözümler içermesi için çaba harcıyoruz.

Son olarak ERP Çözümlerini hayata geçirerek, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazesini genişlettik. Aktif Teknoloji olarak "işe yarayan bilişim" sloganıyla hareket ediyor ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda en yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Kurumsal danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşterilerimize daha kapsamlı ve tam anlamıyla onların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmet sunabilmek amacıyla yazılım alanındaki hizmetlerimizi yoğunlaştırmış bulunuyoruz.

Son dönemde büyük hız kazanan kurumsal danışmanlık, proje, servis destek ve yazılım hizmetlerimizin yanı sıra bireysel ve kurumsal eğitimlerimizi de artan bir kaliteyle sunmaya devam ediyoruz. Saha tecrübesi olan bir kadroyla hizmet veriyor ve yurtiçi ile yurtdışında edindiğimiz bilgi birikimini, ülkemiz iş dünyasının hizmetine sunuyoruz. Her sektör için gelişmiş ve ayrıntılı çözümler üreterek, müşterilerimize özel çözümler geliştiriyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız; ARTI ve ARTI (HP Business Partner, HP ASP, Authorized Service Provider, CA Authorized System Reseller, Microsoft Certified Partner&Network Specialist, Live Vault Platinium Partner, News Paper, Cisco Yetkili Satıcısı, Checkpoint Reseller, Citrix Authorized Reseller) Cisco ve işletmemiz bünyesiyle kurum içindeki kalifiye bilginin iş süreçlerine dönüşmesi sağlanırken, bu iş süreçleri neticesinde ortaya çıkacak olan yazılım ihtiyaçlarına ise 'yazılım birimimiz’ ile karşılık veriyoruz. Kısacası, "işe yarayan bilişim"i komple ve eksiksiz çözümlerle iş dünyamızın hizmetine sunuyoruz.

Bugüne dek yanımızda olan, bizlere güvenen tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, onlara bilişim alanında en kaliteli hizmeti ulaştırmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza asla ara ve ödün vermeyeceğimize beyan ederiz.
(c) 2008, Aktif Grup Bilişim Teknolojileri, Proje Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Designed by Aktif